אודות כחולבן

ערן סלע.jpg
מטרתה העיקרית של סוכנות השחקנים "כחולבן" היא קידום כדורסלניות וכדורסלנים ישראלים, וליווי קרוב, אמין ומקצועי לאורך כל הדרך אל מול הקבוצות השונות. בניגוד למצב הקיים בו זרות וזרים הם עיקר העיסוק והעשייה של סוכנים אחרים, "כחולבן" מתחייבת להעמיד את הישראלים בראש סדר העדיפויות מכל הבחינות. לא נוכל לשנות את המצב הקיים מקצה לקצה, אבל נשאף בכל עת להבליט את הישראלים וחשיבותם.
מאחורי הרעיון עומד ערן סלע, כדורסלן בעצמו עד לפציעה שחיסלה לו את הקריירה. סלע, בוגר גל"צ, הפך עם השנים לאיש תקשורת מנוסה ואחד הנחשבים בתחום הכדורסל בארץ. הוא סיקר וצפה באלפי משחקים בכל הרמות והמסגרות, ונחשב לאחד מאנשי העיתונות הידועים והעקביים בתחום הכדורסל. בטווח עשייתו מופיעים כתיבת ספרים וטורי פרשנות, סיקור קבוצות, פרשנות בטלוויזיה וברדיו, ניהול אתר כדורסל פופולרי (כדורסלע), וגם תקופת אימון קצרה בליגה לילדים.
"המחשבה לסייע לשחקניות ושחקנים מקומיים ולצאת לדרך ארוכה כעוד גורם חשוב במעגל הפרטי הקרוב להם, היא שקסמה לי. אני מוצא בזה עניין רב יותר מאשר מרוץ בלתי פוסק אחר לבם של מאמנים וראשי קבוצות בנוגע לזר או זרה כזו או אחרת, שהיום הם כאן ומחרתיים לא. אי אפשר להתעלם כליל מנוכחות הזרים המוגברת, או להתנער ממנה, כך שגם "כחולבן" תנסה את כוחה בתחום זה עם הזמן. בכל מקרה, עיקר תשומת הלב יופנה אל השחקנים והשחקניות הישראלים, שהם ליבו של הענף ולא להיפך".